המרכז הרפואי חתם על גיליון-שחרור, ובמקום ביקור רופאים המילים הגדולות באות: החלמה, כאב, בית וניידות, עצמאות, התאמה, פעילות גופנית. אחוזי נכות. הרבה עבודה והמון שאלות פתוחות. ומה אתכם? אתם לא לבד!  יש מגוון שירותים ותמיכות בשבילכם ובשביל המעגל התומך, אפשר להתבאס לבד או בקבוצה ואפשר להתעודד (לבד או בקבוצה) ולהמשיך בלהתחיל מחדש.

 אז איך ממשיכים מכאן?

איל"ן מציעה לאנשים עם מוגבלות פיזית מגוון פעילויות ספורט, שיקום, פנאי והעשרה, נופש וספורט תחרותי. שווה לדבר איתנו ולהתייעץ עם צוות רב-מקצועי שיסייע בהתאמת הפעילות לסוג הפציעה. 

איפה תמצאו אותנו?

הפעילויות מתקיימות במרכזי הספורט הוותיקים והמוערכים – ספיבק איל"ן רמת-גן ומרכז שיקום וספורט אילן חיפה, ובמרכזים שיקומיים בחיפה, תל-אביב, ירושלים ובאר-שבע.

לפרטים:
 
052-9159355 הודעות לוואטספ

אני רוצה טיפול פרטני!

בשמחה. ניתן לתאם טיפולים פרא-רפואיים וטיפולים מתחום הרפואה המשלימה; הידרותרפיה, ספורט טיפולי, פילאטיס מכשירים, פיזיותרפיה, עיסוי רפואי, דיקור בשילוב עם טיפול בצמחי מרפא ועוד...

עדיף לי בקבוצה.

בשמחה! אנו מציעים  לאנשים עם מוגבלות שרוצים להשתלב בפעילות מגוונת ספורטיבית וחברתית, תוכנית מיוחדת בהדרכת אנשי מקצוע ובליווי צמוד, בספיבק איל"ן רמת-גן ובאילן חיפה*;

שחייה, בוצ'יה, ראגבי בכיסאות גלגלים, כדורסל בכיסאות גלגלים, טניס שולחן/ שדה, אופניים/ אופני-יד, אומנות ואימון בחדר-כושר.

*לכל מרכז ספורט תכנית ייחודית מותאמת למתקנים ולסגל המקצועי במקום.

קרא עוד 

מה מגיע לי?

אנשים עם מוגבלות פיזית מוטורית ובני-משפחה, המעוניינים למצות את זכויותיהם או שמעוניינים להתייעץ, מוזמנים לפנות לעמותה באמצעות הדוא"ל ולהסתייע בשירותיו של מרכז מיצוי זכויות 'פרובונו'.

קרא עוד 

אני רוצה ללמוד!

מצוין, הקמנו בשביל אנשים עם מוגבלות פיזית בנות ובני 18+ את קמפוס איל"ן און ליין – פלטפורמה ללמידה מקוונת לאנשים שהיא אוניברסיטה חברתית לאנשים עם מוגבלויות, ומשלבת סטודנטים ואנשי צוות עם מוגבלויות וגם כאלה שלא.

קרא עוד

 

מרכז שמרת

  פרויקט שס"ק

בוא נדבר

hp about us
יש להקליד את השם הפרטי
יש להקליד את שם המשפחה
כתובת דוא"ל לא חוקית
שגיאה בקלט
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input