מעניקים בית – הבתים של איל"ן ברחבי הארץ

השירותים שמעניקה איל"ן מסייעים באופן קבוע ויומיומי לאלפי צעירים ובוגרים עם מוגבלויות ולבני-משפחה. מלבד המידע המסייע, שניתן באופן קבוע ועל פי צורך בערוצים השונים – למשל כאן באתר – מפעילה העמותה בתים עבור בוגרים עם מוגבלות פיזית בין הגילאים 18-55 שנים.

מרכזי-היום פועלים בערים המרכזיות; חיפה, ירושלים, תל-אביב ובאר שבע ומשמשים מסגרת תעסוקתית תומכת באמצעות תכנית אישית מותאמת לכל מקבל שירות ע"י צוות רב מקצועי לקידום המטרות המנטליות והפיזיות באמצעות טיפולים פרא-רפואיים ותכנים מגוונים לשיפור היכולות והתפקוד העצמאי, גם במרחב הביתי, וגם במרחב הציבורי ובקהילה.

בנוסף, בתים אלה מהווים מרכזים קהילתיים המספקים מענה חברתי ותרבותי ובהם מתקיימות פעילויות אומנותיות משקמות כמו תרפיה בדרמה ובמוזיקה, קורסים לרכישת כישורי חיים בעולם דיגיטלי, כמו מולטימדיה, מחשבים וידע כללי, פעילות פיזית כמו התעמלות ויוגה, מיומנויות חיים כמו בישול וכדומה ופעילויות רבות נוספות.

כמו כן, מספקים בתים אלה תמיכה עוטפת על ידי אנשי מקצוע ייעודיים כמו עובדים סוציאליים, ואנשים מתחום הטיפול הפרא-רפואי, ריפוי בעיסוק, פיזיותרפיה, ותחומי תרבות מגוונים כמו מוזיקה, אמנות ותיאטרון – כולם משלבים את מטרות התוכנית האישית לצד פעילות מעשירה ומספקת. בחלק מהבתים תוצרי הקורסים המקצועיים מוצעים למכירה המהווה הכנסה קריטית לפעילות השוטפת של המרכז.

כאן תוכלו להתרשם ולתת כפול –   לבחור מתנה ולתמוך את פעילות המרכז

תהליך הקליטה כולל הערכה והיכרות עם מקבל השירות (מצב תפקודי, רגשי וקוגניטיבי) ומלווה בזיהוי החוזקות ואיתור האתגרים הפיזיים והרגשיים לכדי בניית תכנית מיטבית לחיזוק ולהעצמה.

הצוות המקצועי בבתים אלה שם מול עיניו כל העת את שילובם של הבוגרים בקהילה, תוך מימוש פוטנציאל הכישורים והיכולות האינדיבידואליות שלהם.

אלה הבתים שאיל"ן מפעילה:

בית מרים חיפה – רחוב גורדוניה 7 א', קריית חיים, חיפה, 04-8412811

מרכז היום בבאר שבע – רחוב המדע 17, שכונת רמות, באר-שבע, 08-6224185

בית חנה בתל אביב – רחוב פנחס רוזן 100, תל-אביב, 03-6228200

בית מליכסון בתל אביב - רחוב הברזל 1, תל-אביב, 03-6483111

בית אדליס

בית קסלר

*איל"ן מפעילה את מרכזי היום תחת מכרז של משרד הרווחה והביטחון החברתי.

בוא נדבר

hp about us
יש להקליד את השם הפרטי
יש להקליד את שם המשפחה
כתובת דוא"ל לא חוקית
שגיאה בקלט
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input