בית מרים, בית חנה, בית אדליס ומרכז יום באר שבע הם מרכזי יום המספקים מעטפת טיפולית מקדמת למאות בוגרים עם מוגבלות פיזית מוטורית. אליהם מצטרף בית מליכסון – מפעל מקדם תעסוקה ובית קסלר, מעון דיור לבוגרים.
* איל"ן מפעילה את מסגרות הפעילות תחת מכרזים של משרד הרווחה והביטחון החברתי, ובשיתוף פעולה מלא עם מנהל המוגבלויות של משרד הרווחה.

בית מליכסון הוא אחד המפעלים הוותיקים של עמותת איל"ן והוא משמש כמתחם מקדם תעסוקה עבור אנשים עם מוגבלות בגילאים שונים.

הפעילות בבית מליכסון היא חלק מפעילות איל"ן, הדואגת לרצף תעסוקתי לאנשים עם מוגבלות. אלה המגיעים אליו זוכים לחוש חלק מהחברה והקהילה, שעבודתם בעלת ערך ומועילה ומכך, זוכים בתחושת ערך עצמי גבוה.

הבית משמש מסגרת תעסוקתית, שמסייעת לנשים וגברים עם מוגבלויות לעבוד ולפרנס את עצמם וכך, להשתלב בקהילה ובכלל-החברה. ההכשרה והעבודה במקום מותאמות ליכולות ולצרכים של השוהים בו ומעניק להם הכשרות וכלים לעבודות שונות במשק, כל מקבל שירות על פי יכולותיו האינדיבידואליות, תוך שמירה על שוויון בין כולם תחת גג בטוח ומכיל אחד.

העבודות הנעשות בבית מליכסון מגוונות, ממש כמו האנשים העושים אותן; החל מליקוט ואריזה של מארזים שונים לפי בקשת הלקוח, עבודת חיבור חלקים להכנת מסכי לד לשלטי חוצות, חיתוך חוטי חשמל, קידוח וכיפוף ברזל, הפעלת חנות בגדי יד שניה, חלוקת חבילות, הפעלת עמדת מכירת קפה באזור רמת החייל ועוד.

הזמנת עבודות ומוצרים מבית מליכסון, מניעה שרשרת של פעולות, שמאפשרות לקדם מיומנויות אצל העושים במלאכה, להגברת תחושת המסוגלות ולקידום השוויון שלהם בקהילה. מלבד הערך העצום לאנשים עם מוגבלות, המוצרים שהם מייצרים תחת ידיהם הם ברמה גבוהה ובאיכות טובה.

חברות שמעוניינות לבקר ולבדוק איתנו התכנות של עבודות, מוזמנות לבוא אלינו, לבית מליכסון, ברחוב הברזל 1, ברמת החייל, תל אביב, או לשלוח לנו הודעת וואטסאפ לנייד: 052-9159355

בוא נדבר

hp about us
יש להקליד את השם הפרטי
יש להקליד את שם המשפחה
כתובת דוא"ל לא חוקית
שגיאה בקלט
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input