התוכן העיקרי

חברות וחברים יקרים,

בימים אלו, אני נכנס, בחרדת קודש, לתפקידי כמנכ"ל עמותת איל"ן  - ארגון מפואר ועתיר זכויות בישראל, שסייע מאז הקמתו, לרבבות אנשים עם מוגבלויות פיזיות.

בסיורים שאני מקיים בשטח ובפגישות עם אנשי המקצוע והמתנדבים, אני פוגש אנשים עם אור בעיניים, שפועלים מתוך תחושת שליחות ומחויבות עמוקה ולא פחות חשוב, מתוך אהבה גדולה אשר מאירה את חייהם של בעלי מוגבלויות, ותורמת לשיפור מתמיד ויומיומי באיכות חייהם.

כיום, לא ניתן לדבר על הסיוע לאוכלוסיית הנכים במדינת ישראל מבלי להזכיר את איל"ן – עמותה מובילה שייצרה תשתית איתנה לטיפול ושיקום נכים.

אחד האלמנטים הבולטים בהם נתקלתי, הוא שבאיל"ן מתמקדים בראש ובראשונה באדם ולא במוגבלות. עקרון זה מורגש היטב, משתקף בעבודת הצוות ומחלחל לתחושת השייכות של חברי העמותה והמשפחות

התשתית המרשימה הזו, שלהקמתה ותפעולה שותפים מתנדבי איל"ן לדורותיהם, אנשי צוות מקצועיים במוסדות ובסניפים והנהלת מרכז איל"ן בהובלת היו"ר והמנכ"ל היוצא, מהווה בסיס איתן שאותו אנו מחוייבים להמשיך לפתח ולטפח, במטרה להבטיח את התאמתו לצרכים העדכניים ולמציאות המשתנה.

אני מגיע לאיל"ן עם ניסיון רב בתחום הניהולי בכלל ובתחום הניהול במגזר השלישי, בפרט. העשייה החברתית אינה זרה לי, ב- 8 השנים האחרונות, בהן שימשתי כמנכ"ל עמותת בית מיחא המסייעת לילדים חירשים וכבדי שמיעה, יזמתי והייתי שותף להקמת קואליציות שונות לייצוג המגזר והארגונים מול משרדי הממשלה, בין היתר לטובת ארגוני 'החברה האזרחית' - הנתקלים בחסמים, בקשיים תקציביים ולעיתים בחוסר שוויון.

אני מודה ליו"ר מר אהוד רצאבי ולחברי הנהלת איל"ן על האמון שנתנו בי, מבין את כובד האחריות ומודע לאתגרים הרבים העומדים בפנינו. אתגרים אלה אינם מרפים את ידיי, ההיפך הוא הנכון. אני מפשיל שרוולים וחדור מוטיבציה להמשיך ולהוביל את הארגון קדימה, בדרך שנסללה בעמל רב.

בהזדמנות זו, אני מבקש, כמובן, להודות למר שמעון צוריאלי, על שיתוף הפעולה והסיוע שהעניק לי בתהליך הכניסה לתפקיד ולאחל לו בריאות, הצלחה והמשך הגשמה עצמית בכל תחום שיבחר.

ולכם, חברי איל"ן היקרים, המתנדבים המסורים והצוות המקצועי, אני מודה מראש על הסיוע, התמיכה ושיתוף הפעולה שלכם, שאני בטוח שאזכה לקבל, על מנת שנוכל להמשיך ולהצעיד ביחד את הארגון החשוב שלנו להצלחות, מצויינות ועשייה משמעותית.

לנגד עינינו ימשיכו לעמוד, מדי יום ביומו, האנשים הזקוקים לנו, הראויים למירב התמיכה במטרה למצות את הפוטנציאל הטמון בהם ולזכות בכבוד הראוי ובאיכות חיים טובה.

כל טוב ואיחולי הצלחה לכולנו!

שלכם,

בועז הרמן