חידוש מחזיק בחשיבות עצומה עבור אנשים עם מוגבלויות פיזיות, שכן הוא משמש כזרז לשיפור איכות חייהם, קידום עצמאות ועידוד הכללה במגוון תחומים בחברה.

טכנולוגיות עזר חדשניות ואמצעי ניידות מאפשרים לאנשים עם מוגבלויות פיזיות לנווט בסביבתם בקלות ובעצמאות רבה יותר. חידושים אלו מעצימים את הביטחון והעצמאות, ומאפשרים לאנשים להשתתף באופן מלא יותר בפעילויות יומיומיות, בעבודה ובאינטראקציות חברתיות.

זרוע החדשנות של איל"ן פועלת בכמה רמות. המטרה המיידית שלנו היא לספק עצמאות מוגברת בבית או בעבודה, הכנת מזון ואכילה ופנאי. אנו שותפים ל-TOM והתחלנו בייצור הפריטים הבאים.

Tap On - מתקן למקפצת מים

Tap On הוא מכשיר שהודפס בתלת ממד ומעוצב להאריך את מקפצת הכיור כדי להקל על הגישה אל הברז. העיצוב הזה ייעודי להתאמה לברזי כיור של IKEA, כחלק מהשיתוף פעולה עם Milbat, IKEA, TOM, ו-Access.

תמכו     הזמנו

מברשת אצבע

מברשת אצבע היא מכשיר שהודפס בתלת ממד שמפשט את פעולת הציור עבור אנשים עם שליטה מוגבלת ביד או באצבעות. למרות שהמכשיר גמיש מאוד ותואם לרוב המברשות, העיצוב הזה מיועד להתאים למברשות צבע של IKEA, כחלק מפרויקט ThisAbles של Milbat, IKEA, TOM, ואקסס ישראל.

תמכו     הזמנו

מחזיק כלי אוכל Cuff

מחזיק כלי אוכל מסוג Cuff הוא כלי שהודפס בתלת ממד, שמסייע לאנשים המתמודדים עם קושי בתפקוד המוטורי הדק, יציבות ידיים ו/או תיאום, לאכול באופן עצמאי.

תמכו     הזמנו

העתיד: איל"ן מתכננת להתמקד ב:

חידוש תוכנה לאנשים עם מוגבלויות פיזיות כולל תוכנות זיהוי דיבור, מערכות עקיבת עין ותכונות נגישות במערכות הפעלה ויישומים. חידושים אלו מאפשרים למשתמשים לשלוט במכשירים, לתקשר ולגשת למידע בקלות יותר, ללא תלות במגבלות פיזיות. כמו כן, תוכנות מתמחות מקלות על פעילויות כמו הקלדה, גלישה באינטרנט וניווט בממשקים דיגיטליים באמצעות שיטות קלט חלופיות המותאמות לצרכים האישיים. באמצעות שימוש בטכנולוגיה, חידושי תוכנה מעצימים אנשים עם מוגבלויות פיזיות להתגבר על מחסומים, להשתתף בסביבות דיגיטליות ולשפר את עצמאותם ואיכות חייהם.

חידוש טכנולוגי לנכים כולל התקדמויות במכשירי עזר, כמו פרוטזות חכמות, כסאות גלגלים ממונעים עם מערכות ניווט, וחיישנים נושאים לניטור בריאות ותנועה. טכנולוגיות תקשורת, כולל תוכנות זיהוי דיבור ומכשירי עקיבת עין, מאפשרות לאנשים עם מוגבלויות פיזיות לתקשר עם מכשירים ולגשת למידע בקלות יותר. יישומי מציאות מדומה (VR) ומציאות מוגברת (AR) מציעים חוויות טבילה לטיפול ובניית מיומנויות. חידושים אלו משפרים ניידות, תקשורת ועצמאות כוללת, ומעצימים אנשים עם מוגבלויות פיזיות לחיות חיים מילאים יותר.

בוא נדבר

hp about us
יש להקליד את השם הפרטי
יש להקליד את שם המשפחה
כתובת דוא"ל לא חוקית
שגיאה בקלט
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input