התוכן העיקרי

רשימת סניפים

חנה פובולוביץ - יו"ר
ת.ד. 665
אור-יהודה 40500
טלפון: 09-8998927
פקס: 09-8910019
טלפון נייד : 052-8640040
דוא"ל : publoviz@netvision.net.il

שלום חרפ - יו"ר

ת.ד. 387

אילת 88000

טלפון: 08-6361620

Eilat@ilan-israel.co.il

יו"ר: מישל מיכאל אלחרר
רח' ראש פינה 17, אשדוד
טל' 08-6595858
Asdod@ilan-israel.co.il
כתובת למשלוח דואר:
ת.ד 16053 אשדוד
קבלת קהל:
יום א' 16:00 - 20:00
ימים ד', ה' 08:00 - 13:00

אבי וקנין - יו"ר 
הבוסתן 13/2 אשקלון
טלפון: 08-8678867
פקס: 08-8671147

גב' עפרה ריבן - יו"ר
המחלקה לשירותים חברתיים
מועצה אזורית
א.ת. באר טוביה 83815
טלפון: במועצה- 08-8581742
פקס: - במועצה- 08-8587304

ממרן מיקי יו"ר
ת.ד. 523 באר שבע 84104
טלפון: 050-5620202
פקס: 08-6103322
beers@ilan-israel.co.il
קבלת קהל:
מתקיימת במרכז היום לנכים
ב"ש - רחוב המדע 17
בימי שני 10:00 ל 12:00
בימי רביעי 16:00 ל 18:00

יוסף שועי - יו"ר
בנה ביתך 16
בית שאן
טלפון: 052-4654002
bet_shean@ilan-israel.co.il

יו"ר: גב' חיה קרן
בית בגנו, גוטליב 6
בני ברק 51100
טלפון: 03-5705662
קבלת קהל:
א', ד' 9.00-12.00
bnei-brak@ilan-israel.co.il

 

אתי אשכנזי - יו"ר
רחל לוי - מזכירה
מרכז רב נכויות, רח' אהוד קינמון 10, בת ים
דוא"ל:  BatYam@Ilan-Israel.co.il
טל' נייד: 052-4483789
טלפון: 03-6570035
פקס: 03-5089235 
קבלת קהל (נא לתאם פגישה מראש):
ימים  א' ו-ה' 09:30-13:00

 

אילן תמיר - יו"ר
אילנה צמחוביץ - מזכירה
דרך בן גוריון 182
גבעתיים 53272
טלפון: 03-6729224
Givatayim@ilan-israel.co.il
קבלת קהל: א', ד', 8.00-12.00

רחל בילסקי - יו"ר
רח' השקמים 10, 
הוד השרון 45201 
טלפון: 054-4434369  
פקס: 09-7433888
Hod-hasharon@ilan-israel.co.il

שלמה גריידי - יו"ר
רויטל טיירי - מזכירה
רח' בן גוריון 14, ת.ד. 6
הרצליה
טלפון: 09-9544604
קבלת קהל: א'- ד' 9.00 - 12.00

יו"ר - מיקי פניגשטיין
טלפון: 03-9061100
קבלת קהל- על פי תיאום טלפוני.

גב' יעל אייזנר - יו"ר
גב' עדי רמות - מנהלת
ליאונרדו דה וינצ'י 13
תל אביב 61400
טל ' נייד: 054-9798458
טל' משרד: 03-6925382
פקס במשרד: 03-9625381
כתובת דוא"ל :  adiramot@tkz.co.il
כתובת למשלוח דואר:
בית התק"מ, רח' ליאונרדו דה וינצ'י 13, ת"א 61400. 

גב' בתיה שביט - יו"ר  
טלפון: 054-6274004
מיכל דינוביץ - מזכירה
רח' הרב אורנשטיין 5, חדרה
טלפון: 04-6332160
Hedera@ilan-israel.co.il
קבלת קהל:
א'-ה' 8.00-13.00

יש לפנות לעובד הסוציאלי הראשי ורכז הנגישות - מר אבנר עוקבי  03-5248141 שלוחה 5 avnero@ilan-israel.co.il

יו"ר הסניף: מר אלי ויזגן
מספר נייד:  054-3320944

יוסי שלום - יו"ר
לאה שטקל - מנהלת
רח' כנפי נשרים 13, ת.ד. 34383 ירושלים 9134302
ירושלים
טלפון: 02-6234091, 02-6253534
02-6234406, 02-6251799
קבלת קהל:
ימים א' – ה' 8:00 – 15:00

שולמית גרינברג – יו"ר
טלפון: 052-3503027
פקס: 09-7652265
Kfar-Saba@ilan-israel.co.il

איציק קירשנבאום- יו"ר
מס' נייד: 054-5266776
דוא"ל: Karmeil@ilan-israel.co.il

נחמן פרידמן - יו"ר
מלי ברקוביץ - עו"ס
רח' רבי עקיבא 9  , לוד
ת.ד 917 לוד 7127224
טלפון: 08-9222249
פקס: 08-9222249
קבלת קהל:
ג' 16.00-18.00
ד' 9.00-12.00

 

יו"ר: שלום דהאן, 054-7746964 
מזכירה: אביבה לזר  052-3401122

טלפון: 077-3500298
פקס: 077-3500297
Modiin@ilan-Israel.co.il

כתובת

רחוב רכסים פינת הר עמינדב 677,
ת.ד. 1208 , מכבים רעות מיקוד 71799

קבלת קהל
יום א'  18:00 – 21:00
יום ג'  19:00 – 22:00

 

 

 

יו"ר - גב' סימונה בלסון
טל' נייד 052-2470504
דוא"ל: Naharia@ilan-israel.co.il
כתובת הסניף: ת.ד. 855, נהריה

רינה בריל יו"ר
רח' ההדסים 2/16 ת.ד. 1064
נצרת עילית
17000
טלפון: 04-6574879

יוסי לוי - יו"ר
דבורה סקופ - מזכירה
גורדון 4 נתניה 42289
טלפון: 09-8828550
פקס: 09-8828550
Netania@ilan-israel.co.il
קבלת קהל: א',ג',ה' 8.00-12.30
ג' 16.00-18.00

שרה לבנשטיין- יו"ר
שרונה שנהר- מנהלת
אלנבי 12 ת.ד 3081
חיפה 3103002
טל: 04-8533359
Haifa_branch@ilan-israel.co.il
קבלת קהל: 
ימים א'-ה' 7:30-14:30
לאתר הסניף לחצו כאן

אלי פייס - יו"ר
כתובת (למשלוח דואר): רח' הגן 18
מס' נייד:050-3199372
טלפון:04-6591174
פקס:04-6520422
דוא"ל: Afula@ilan-israel.co.il

שרה הלוי - יו"ר
רח' יסמין 7/5
ערד
טל: 08-9950592
פקס: 08-9952038

מלכה מכנס - יו"ר
איכילוב 5 ת.ד. 750
קבלת קהל: א'-ד' 8.00-12.00
ד' 18.00-19.30
פתח תקווה 49461
טלפון: 03-9307527
פקס: 03-9304357
Petach_tikva@ilan-israel.co.il

יו"ר: מר חיים קריסי
בניין עיריית צפת ,
רחוב ירושלים 50  צפת קומת כניסה .
ימים ושעות קבלה:
ג' 16:00-18:00
ד' 10:00-12:00
מספר הטלפון 04-6927412 (מענה טלפוני בשעות הקבלה).
דוא"ל:  Zefat@ilan-israel.co.il

אסתר קרפל - יו"ר
טל' נייד 052-5151144
כתובת למשלוח דואר: רח' החצב 9/8, קריית שמונה

שמעון קינן - יו"ר
רח' העינב 2 פינת הבנים
ראשון לציון
טלפון: 03-9562883
פקס: 03-9567856
Rishon@ilan-israel.co.il
קבלת קהל: א' 16.00-18.00

דניאל טרי - יו"ר
הנשיא הראשון 46 רחובות 7630239
קבלת קהל: ד' 16.00-18.00
טלפון: 08-9316955
פקס: 08-9316955
מזכיר הסניף: שמואל שובלי- 052-4236892
דוא"ל:  Shmuel1958@walla.com

עזרא בן משה - יו"ר
טלפון 08-9771853
Ramle@ilan-israel.co.il
כתובת: אברהם הלל 6 מתחם הידידות רמלה
כתובת למשלוח דואר: ת.ד 4064 רמלה
שעות פעילות:
יום ב', ג' 16:00- 18:00
יום ד' 10:00- 12:00, 16:00-18:00

  

 

הסניף משרת גם את תושבי- קרית אונו, גבעת שמואל, אור יהודה ויהוד
מר רמזי גבאי - יו"ר
גילי קליגר - מנהלת
ארלוזרוב 1, ת.ד. 2315
Ramatgan@ilan-israel.co.il
קבלת קהל: א'-ה' 9.00-13.00
רמת גן 52122
טלפון: 03-6726382
טלפון: 03-6722579

מאיר ועיש - יו"ר
טלפון: 04-6961423
פקס: 04-6969694
ramathagolan@ilan-israel.co.il
כתובת: טיילת נוה 27
קצרין, רמת הגולן
שעות קבלה:
יום ג':
10:00-12:00
16:00-18:00

 

 

 

אילנה ראסין
052-5408442

יו"ר: מר אילן כהן
מס' נייד:  052-8884764
דוא"ל:  Elan999@walla.com

מזכיר הסניף: מר שמעון מלול
מס' נייד: 054-3299329
דוא"ל:  shimonyo@gmail.com

כתובת הסניף: רחוב אחוזה 80 רעננה
שעות קבלת קהל: יום ראשון מהשעה 17:00 עד השעה 19:30

חנה לאור - יו"ר
סילבינה פרוינד - מנהלת
רח' בוקי בן יוגלי 2
תל אביב 63296
טל: 03-5281217 03-5281218
טלפקס: 03-5281219
דוא"ל: ayala_TC@ilan-israel.co.il